Ana Sayfa
Program Künyesi
Teşekkürler
Maestro'dan
Ödüller
Yapım Ekibi
Jenerik Müzikleri
Teknik Ekip
Elizabeth Karakterleri
Yardımcı Sunucular
Geçmiş Dönem Çalışanları
Merkez Stüdyo Konukları
Özel Plato Konukları
Muhabir Röportajları
Merkez Studyoda Hazırlanan Bölümler
Farklı Platolarda Hazırlanan Bölümler
(Programlar, Festivaller)
Etkinlikler
Projeler
Fotoğraflar
Özel Sayfalar
Expochannel TV
Program TanıtımıPROGRAMIMIZ  ALTINCI YILINA GİRDİ. . DİLERİM Kİ İZLEYİCİLERİMİZ SEYRETTİKLERİ BÖLÜMLERİ KAYDETMİŞLERDİR. ŞUNA KESİNLİKLE İNANIYORUM Kİ , PROGRAMIMIZIN TÜM BÖLÜMLERİ NESİLDEN NESİLE AKTARILABİLECEK , ÜLKEMİZ TARİHİNİN  GENİŞ BİR  DÖNEMİNİ YANSITAN SANAT HARİTASI VE BİR ARŞİV  NİTELİĞİNDEDİR.

BU PROGRAMDA YER ALMIŞ HER KONUĞUN BİR YER ALIŞ SEBEBİ VE ÇOK ÖZEL NİTELİKLERİ VARDIR. PROGRAMA KATILAN  SANATÇILAR ,  HALKIN VAR ETTİĞİ DEĞİL , HALKIN TAKDİR ETTİĞİ İSİMLERDİR.BİZİM  REFERANSLARIMIZ , ÇEKİM BİTİMİNDE ‘ BÖYLE PROGRAMLAR DA VARMIŞ  ’ DİYEREK ,  YÜZÜNDE SICACIK BİR TEBESSÜMLE AYRILAN TÜM KONUKLARIMIZDIR.
DİLEĞİM  , BU ARŞİVİN İLERİ Kİ NESİLLERE REHBER OLMASI , EMSAL TEŞKİL ETMESİDİR. EMEĞİMİZ , ÇABAMIZ , YÜZYILLARDAN  BUGÜNE ÜSTÜN SANAT DEĞERLERİYLE YOĞRULMUŞ YÜCE TÜRK MİLLETİNE  BORCUMUZ , ARMAĞANIMIZDIR.

SAYGILARIMLA…

 

'' KÜLTÜR HAYATIN ALFABESİDİR.ÇAĞIMIZIN GERÇEK VATAN HAİNLERİ EKRANLAR ARACILIĞI İLE  KÜLTÜRÜMÜZÜ YOZLAŞTIRANLAR , PARA , ŞÖHRET  UĞRUNA BUNA ALET OLANLAR  VE  YARINLARIMIZIN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZIN BUNUN ETKİSİNDE KALMASINA MÜSAADE EDENLERDİR. DİLİ , SANAT DEĞERLERİ , KÜLTÜREL BAKIŞI  YOZLAŞAN BİR MİLLET BÜTÜN FENALIKLARA AÇIKTIR.''