Ana Sayfa
Program Künyesi
Teşekkürler
Maestro'dan
Ödüller
Yapım Ekibi
Jenerik Müzikleri
Teknik Ekip
Elizabeth Karakterleri
Yardımcı Sunucular
Geçmiş Dönem Çalışanları
Merkez Stüdyo Konukları
Özel Plato Konukları
Muhabir Röportajları
Merkez Studyoda Hazırlanan Bölümler
Farklı Platolarda Hazırlanan Bölümler
(Programlar, Festivaller)
Etkinlikler
Projeler
Fotoğraflar
Özel Sayfalar
Expochannel TV
Program Tanıtımı
MAESTRO & ELIZABETH PROGRAMI,BİR KÜLTÜR-SANAT PROGRAMI FORMATINDADIR.GENEL PROGRAM POLİTİKASI,EVRENSEL KÜLTÜR VE MÜZİK DEĞERLERİNİ ÜLKEMİZDE GELİŞTİRMEK,ÜLKEMİZİN BAŞARILI VE EĞİTİMLİ SANATÇILARINI DÜNYA'YA TANITMAKTIR.OPERA,BALE,TİYATRO,FESTİVAL,SERGİ,EDEBİYAT AĞIRLIKLI PROGRAMLARI EXPO CHANNEL ARACILIĞI İLE TÜM TÜRKİYE VE DÜNYA'DAN TAKİP EDİLMEKTEDİR.
SONUÇ OLARAK PROGRAM NE MUTLUDUR Kİ AMACINA ULAŞMIŞTIR.
AĞIRLIKLI GÜNDELİK İŞLERİN YAPILDIĞI MEDYA PİYASASINDA  CİDDİ BİR ALTERNATİF OLUŞTURMUŞTUR.TÜM AVRUPA VE TÜRKİYE'DEN HATIRI SAYILIR BİR İZLEYİCİ KİTLESİNE ULAŞMIŞTIR.YÜZLERCE TEŞEKKÜR VE ÖNERİ MAİL VE TELEFONLARI BUNUN EN MÜHİM GÖSTERGESİDİR.
PROGRAMIN ADI,ÖNCELİKLE TAŞIDIĞI AMACI İFADE ETMEKTEDİR.MAESTRO İNGİLİZCE BESTECİ,ORKESTRA ŞEFİ ANLAMINA GELMEKTEDİR.PROGRAMIN YAPIMCI VE SUNUCUSU TOLGA GÜRDİL ZATEN BİR MAESTRO'DUR.ELIZABETH İSE BİR OPERA ESERİNDEN ESİNLENİLEREK ALINMIŞ YARDIMCI KARAKTERDİR.PROGRAMDA ELIZABETH KARAKTERİ OLARAK BİR ÇOK YARDIMCI SUNUCU HANIM KULLANILMIŞTIR.BU KARAKTERLER GERÇEK YAŞAMLARINDA DA YA SANATÇI YADA ÜST DÜZEY EĞİTİM ALMIŞ YÖNETİCİLERDİR.
PROGRAMIMIZ İNGİLTERE VE İRLANDA'DAN AĞIRLIKLI TAKİP EDİLMEKTEDİR.
MAESTRO&ELIZABETH PROGRAMI DÖRT YILA YAKINDIR SÜRDÜRDÜĞÜ YAYINLARI İLE BİR ÇOK BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR. YAYINLARINDA DAİMA KALICI SANATI VE SANATÇILARI AĞIRLAMIŞTIR.
ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARDA YER ALMIŞ VE DESTEK VERMİŞTİR.
AYRICA EMITT FUARLARI VE TURNELERDE TARİHİ MEKANLARI DA EKRANLARA TAŞIYAN PROGRAM,BELEDİYE BAŞKANLARI VE İL YÖNETİCİLERİYLE BÖLGELERİN SANATSAL,TARİHSEL VE KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİNİ  SOHBETLERE TAŞIMIŞ, ÇOK ÖNEMLİ BİR TANITIMA VE ARŞİV ÇALIŞMASINA İMZA ATMIŞTIR.